Kadra

W Akademii Jazdy instruktorzy swojego zajęcia nie nazywają pracą, ponieważ jest to nasza pasja i hobby. Misja, którą kontynuujemy każdego dnia inspiruje nas do ustawicznego podnoszenia swoich kwalifikacji, chcemy być dla WAS cały czas liderami w swojej profesji. Godziny jazd szkoleniowych dostosowujemy indywidualnie do możliwości czasowych kursanta.

Instruktorzy w naszym ośrodku posiadają kilkuletnie doświadczenie poparte sukcesami zawodowymi czego efektem jest wysoka zdawalność


person_1

Przemek Cz.- kierownik ośrodka szkolenia kierowców, wykładowca, instruktor kategorii b, c

Jeden z najzdolniejszych instruktorów nowego pokolenia, pełen pasji do swojego zawodu, dążący do perfekcji w każdej minucie szkolenia. Niesamowita osobowość i opanowanie bardzo przydatne podczas wykonywania tej pracy. Jedyny w swoim rodzaju- godny polecenia nawet dla najbardziej wymagających kursantów.

„Rób to co kochasz, bo tylko wtedy robisz to najlepiej”

person_3

Przemek K.– instruktor kat. B

Wyjątkowa cierpliwość i opanowanie, bardzo duże doświadczenie w szkoleniu poparte wieloma sukcesami. Indywidualne podejście do każdego kursanta, które pozwala optymalnie wykorzystać czas praktycznej nauki jazdy. Perfekcyjny i sympatyczny nie boi się wyzwań

„Ustalenie priorytetów pomaga osiągnąć sukces”

Ada – instruktor kat. B

person_2

Robert– ratownik medyczny

Prowadzi zajęcia z pomocy przedmedycznej, doświadczenie i praktyka to jego największe atuty. Kompetentny, merytoryczny, ale nigdy nie jest nudny. Realizowane przez niego zagadnienia przedstawione są w bardzo ciekawy sposób. Po tych zajęciach na pewno będziesz umiał udzielić pomocy osobie poszkodowanej.

„Twoi bliscy mogą potrzebować twojej pomocy”